Ventilátor 100mm MAL 100 automatická žaluzie + kuličková ložiska VENTS
Ventilátor VENTS 100 MAL - s automatickou žaluzií, kuličkové ložisko.
Představujeme ventilátor VENTS 100 MAL - inovativní domovní axiální ventilátor s automatickou žaluzií a spolehlivým kuličkovým ložiskem, který zajistí dokonalou ventilaci vašich menších bytových a nebytových prostor.
Hlavní parametry produktu:
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 18 W
- Jmenovitý proud: 0.085 A
- Průtok vzduchu: 98 m3/hod
- Otáčky za 1 minutu: 2300
- Statický tlak: 35 Pa
- Akustický hluk: 34 dB/3m
- Maximální teplota vzduchu: 45 °C
- Váha: 0.65 kg
- Krytí: IP24 (odolný proti stříkající vodě)
- Průměr: 100 mm
- Kuličková ložiska: Ano
- Automatická žaluzie: Ano
- Časový spínač (timer): Ne
- Čidlo vlhkosti (hygrostat): Ne
- Čidlo pohybu: Ne
- Tahový spínač: Ne
Ventilátor VENTS 100 MAL je konstruován tak, aby efektivně odsával vzduch z různých prostor, včetně koupelen, toalet, kuchyní, prodejen a kanceláří. Díky jeho výkonným parametrům je doporučeno používat tento ventilátor v kombinaci s kratšími vzduchotechnickými potrubími s nižší tlakovou ztrátou nebo pro odsávání vzduchu přímo přes stěnu, čímž získáte optimální výkon.
Jednou z přínosných vlastností VENTS 100 MAL je automatická žaluzie, která se sama otevře 20 sekund po zapnutí ventilátoru a po jeho vypnutí se opět uzavře. To umožňuje efektivně regulovat tok vzduchu a minimalizuje riziko pronikání nežádoucích pachů nebo prachu do místnosti.
S akustickým hlukem 34 dB/3m si můžete užívat klidné prostředí bez zbytečného rušení. S použitím kuličkových ložisek, automatické žaluzie a vysokého průtoku vzduchu VENTS 100 MAL poskytne optimální výkon, spolehlivost a komfortní prostředí ve vašem domově.
Nechte VENTS 100 MAL s automatickou žaluzií a kuličkovým ložiskem starat se o čistý a svěží vzduch ve vašich prostorách. Zlepšete kvalitu vzduchu a užijte si pohodlí s tímto výkonným a praktickým ventilátorem!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 4823016209160 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 165 mm |
| Hloubka (mm): | 92 mm |
| Výška (mm): | 165 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 34 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2300 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 98 |
| Sestavení: | S automatickou el. žaluzií |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
