Ventilátor 100mm VENTS 100 MAL 12V s automatickou žaluzií 1099922 eleman
Ventilátor VENTS 100 MAL 12V - s automatickou žaluzií, motor na 12V AC, kuličk. ložisko, nástěná montáž, 33dB, IP24, bílý, 86m3/h.
Domovní axiální ventilátor Vents 100 MAL 12V, který je vybaven automatickou žaluzií a má motor na 12V AC. Tento ventilátor je určen k odsávání vzduchu z menších bytových a nebytových prostor, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, prodejny, kanceláře a další.
Hlavní technické parametry ventilátoru Vents 100 MAL 12V:
- Napájení: 12 V / 50 Hz
- Příkon: 18 W
- Jmenovitý proud: 1.5 A
- Průtok vzduchu: 86 m3/hod
- Otáčky za 1 minutu: 2200
- Statický tlak: 32 Pa
- Akustický hluk (měřeno na vzdálenost 3 metry): 33 dB
- Maximální teplota vzduchu: 45 °C
- Váha: 0.65 kg
- Krytí: IP24 (chráněno proti stříkající vodě)
- Průměr: 100 mm
- Kuličková ložiska: Ano
- Automatická žaluzie: Ano
- Časový spínač (timer): Ne
- Čidlo vlhkosti (hygrostat): Ne
- Čidlo pohybu: Ne
- Tahový spínač: Ne
Ventilátor Vents 100 MAL 12V disponuje automatickou žaluzií, která se otevře 20 sekund po zapnutí ventilátoru a zavře se po jeho vypnutí. Tento model je vybaven motorem s kuličkovými ložisky, což zajišťuje bezproblémový chod po celou dobu životnosti motoru. Díky svým parametrům je tento ventilátor vhodný pro efektivní odsávání vzduchu a poskytuje tichý provoz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 4823059347348 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 165 mm |
| Hloubka (mm): | 92 mm |
| Výška (mm): | 165 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 33 |
| Jmenovitý proud (A): | 2 A |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2200 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 86 |
| Sestavení: | S automatickou el. žaluzií |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
