Ventilátor 100mm VENTS 100 MATHL s automatickou žaluzií 1009210 eleman
Ventilátor VENTS 100 MATHL - s automatickou žaluzií, časovač, hygrostat, kuličk. ložisko, nástěná montáž, 34dB, IP24, bílý, 98m3/h.
Domovní axiální ventilátor Vents 100 MATHL, který je vybaven automatickou žaluzií, časovačem a hygrostatem. Tento ventilátor je navržený pro účinné odsávání vzduchu z menších bytových a nebytových prostor, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, prodejny, kanceláře a další.
Hlavní technické parametry ventilátoru Vents 100 MATHL:
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 18 W
- Jmenovitý proud: 0.085 A
- Průtok vzduchu: 98 m3/hod
- Otáčky za 1 minutu: 2300
- Statický tlak: 35 Pa
- Akustický hluk (měřeno na vzdálenost 3 metry): 34 dB
- Maximální teplota vzduchu: 45 °C
- Váha: 0.65 kg
- Krytí: IP24 (chráněno proti stříkající vodě a pevným tělesům větší než 12,5 mm)
- Průměr: 100 mm
- Kuličková ložiska: Ano
- Automatická žaluzie: Ano
- Časový spínač (timer): Ano
- Čidlo vlhkosti (hygrostat): Ano
- Čidlo pohybu: Ne
- Tahový spínač: Ne
Díky časovači a hygrostatu je tento ventilátor skvělým řešením pro automatickou regulaci provozu. Hygrostat zajišťuje, že ventilátor bude pracovat pouze tehdy, když je to potřeba v závislosti na vlhkosti vzduchu v místnosti. Automatická žaluzie zajišťuje efektivní proudění vzduchu a minimalizuje zpětné proudění, což zajišťuje účinnou ventilaci.
Vents 100 MATHL je spolehlivý a výkonný ventilátor, který vám pomůže odstranit nežádoucí pachy a zlepšit kvalitu vzduchu ve vašem prostředí. Díky nástěnné montáži je instalace snadná a rychlá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.641 kg |
| EAN: | 4823016215758 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 165 mm |
| Hloubka (mm): | 92 mm |
| Výška (mm): | 165 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 34 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2300 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 98 |
| Sestavení: | S hygrostatem (čidlem vlhkosti) |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
