Ventilátor 100mm VENTS 100 ML 1009031 eleman
Ventilátor VENTS 100 ML - kuličk. ložisko, nástěná montáž, 34dB, IP34, bílý, 98m3/h.
Představujeme Vám model domovního axiálního ventilátoru Vents 100 ML, který je vybaven kuličkovými ložisky pro snížení tření a prodloužení životnosti. Tento ventilátor je určen k odsávání vzduchu z menších bytových a nebytových prostor, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, prodejny, kanceláře a další. Vhodný je zejména pro kombinaci s kratšími vzduchotechnickými potrubími s nižší tlakovou ztrátou nebo pro odsávání přímo přes stěnu.
Hlavní technické parametry ventilátoru Vents 100 ML:
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 14 W
- Jmenovitý proud: 0.085 A
- Průtok vzduchu: 98 m3/hod
- Otáčky za 1 minutu: 2300
- Statický tlak: 35 Pa
- Akustický hluk (měřeno na vzdálenost 3 metry): 34 dB
- Teplota vzduchu max.: 40 °C
- Váha: 0.55 kg
- Krytí: IP34 (chráněno proti vniknutí pevných částic větších než 2,5 mm a ochrana proti stříkající vodě)
- Průměr: 100 mm
- Kuličková ložiska: Ano
- Automatická žaluzie: Ne
- Časový spínač (timer): Ne
- Čidlo vlhkosti (hygrostat): Ne
- Čidlo pohybu: Ne
- Tahový spínač: Ne
Ventilátor Vents 100 ML nabízí výkonné odsávání vzduchu s nízkým akustickým hlukem a vyšší odolností díky kuličkovým ložiskům. Představuje praktické řešení pro odvod vzduchu z interiérů a může být využit ve výše zmíněných prostorách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 4823016206237 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 159 mm |
| Hloubka (mm): | 88.5 mm |
| Výška (mm): | 159 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 34 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2300 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 98 |
| Sestavení: | Standard |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
