Žárovka E27, 25W AGF 230-240V 25W zelená E27 Narva
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žárovky barevné - závit E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4014501006030 |
| Barva: | zelená |
| Napětí (V): | 240V |
| Příkon (W): | 25W |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
