Žárovka halogenová 1000W/230V/R7s/189mm J-1000W 189MM PREMIUM
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | R7s halogenové žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905339104182 |
| Délka (mm): | 189mm |
| Napětí (V): | 230V |
| Příkon (W): | 1000W |
| Závit-patice (objímka): | R7s |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
