Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | G9 halogenové žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905339184214 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/421592 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 33 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 460 lumen |
| Závit-patice (objímka): | G9 |
| Životnost: | 2000 hod. |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
