Žárovka LED GU10/ 4W teplá bílá reflektorová úhel 100° svítivost 220lumen McLED
LED žárovka reflektorová PAR16 spot 4W (ekvivalent 35W), patice GU10, 230V, 2700K - teplá bílá, světelný tok 265lm, vyzařovací úhel 100°, Ra>80, úspora oproti halogenu 89%, životnost až 30.000h, 100.000 spínacích cyklů, A+, rozměry ø 50 x 57 mm, nestmívatelná
napájení : 230V
výkon světelného zdroje : 4W
patice, objímka : GU10
jmenovitý proud : 32 mA
krytí : IP20
vyzařovací úhel : 100°
tvar žárovky : reflektorová
stmívatelná : Ne
počet spínacích cyklů : 100.000x
Náhrada za (W) : 35
teplota chromatičnosti, odstín barvy světla : 2700 Kelvin teplá bílá
světelný tok : 265 lumen
provedení : sklo opálové
rychlost náběhu na 100% : do 1 sekundy
energetická třída : A+
účiník : 0,5
životnost : 30.000 hodin provozu
index podaní barev : 80-89 (třída 1B)
rozměry :
průměr : 50 mm
výška : 57 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607113700 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 220 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 220 ° |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
