Žárovka LED GU5.3/2,2W teplá bílá LED48 MR16-WW Kanlux
Vyzařovací úhel: 120
Jmenovité napětí[V]: 12
Patice: GU5,3
Patice: Gx5,3
Barva světla: teplá bílá
Jmenovité napětí[V]: 12
Patice: GU5,3
Patice: Gx5,3
Barva světla: teplá bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU5.3 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905339076809 |
| Barva světla (K): | 3500 K |
| Napětí (V): | 12 V |
| Příkon (W): | 2,5 W |
| Závit-patice (objímka): | GU5.3 |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
