Zoni® zásuvka dvojnásobná s clonkami a natočenou dutinou 5513T-C02357 141 šedá/bílá ABB
Zásuvka dvojnásobná s ochranným kolíkem a natočenou dutinou Zoni® v barvě šedá/bílá od českého výrobce ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB Zoni® zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.135 kg |
| Barva: | šedá / bílá |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Hloubka (mm): | 36,5 mm |
| Výška (mm): | 126 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lakované |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí šroubů |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 22 |
| Provedení: | Norma ČSN |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
