Slouží pro montáž vestavných přístrojů na DIN lištu.
Adaptér je možno označit přiloženým samolepicím štítkem pro informaci, jaký přístroj obsahuje.
Rozměry (v × š × h): 90 × 72 × 65 mm (4M)
Pracovní teploty: –5 až +40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB-Welcome |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6955891805460 |
| Šířka (mm): | 720 mm |
| Hloubka (mm): | 650 mm |
| Výška (mm): | 900 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
