Asfora - 2xUSB nabíjecí konektor A+C 2.4A, bílá, Schneider EPH2700321
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.113 kg |
| EAN: | 3606489516703 |
| Barva: | Bílá |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK04 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Hloubka přístroje: | 42 mm |
| Kmitočet: | 50 - 60 Hz |
| Max. výstupní proud (mA): | 2400 mA |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 30,8 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet portů USB-C: | 0 |
| Počet USB-A portů: | 0 |
| Provedení: | Ostatní |
| Šířka přístroje: | 83 mm |
| Výška přístroje: | 83 mm |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
