Asfora zásuvka TV průběžná 4dB bílá Schneider Electric EPH3200221
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sdělovací a datová technika Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.081 kg |
| EAN: | 3606480611681 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| DAB+: | Ne |
| Designová řada: | Asfora |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 38 mm |
| Kompatibilní s dálkovým napájením: | Ne |
| Kompatibilní s kabelovým modemem: | Ne |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet modulů: | 2 |
| Počet výstupů: | 1 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Anténní zásuvka koncová |
| Šířka přístroje: | 83 mm |
| Typ zásuvky: | TV |
| Výška přístroje: | 83 mm |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
