Baterie 6HR61 9V 200mAh nabíjecí NiMH/8,4V ReCyko (balení 1ks) EMOS B2552
Nabíjecí baterie ReCyko s kapacitou 200mAh 6HR61 9V (1604) NiMH/8,4V v balení 1ks
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dobíjecí akumulátory NiMH |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.044 kg |
| EAN: | 4891199212710 |
| Šířka (mm): | 26,5 mm |
| Provozní teplota: | -20 - 50 °C |
| Délka (mm): | 48,5 mm |
| Jiné označení: | 9V |
| Jmenovité napětí (V): | 8,4 V |
| Kapacita: | 200 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Označení IEC: | 6HR61 |
| Označení velikosti: | 9V |
| Počet článků: | 1 |
| Provedení: | NiMH |
| Průměr (mm): | 27 mm |
| Řada: | ReCyko |
| Teplota okolního prostředí: | -20 - 50 °C |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
