Baterie do naslouchadel GP ZA312 (PR41) (6ks v balení=cena za kus) EMOS B35126
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické-speciální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4043752445978 |
| Výška (mm): | 3,6 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 1,45 V |
| Množství v balení: | 6 |
| Průměr (mm): | 8 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
