Technické parametry:
- Provedení: proudový chránič / čtyřpólový
- Nominální jmenovitý proud: 25 A
- Typ diferenciální ochrany: AC
- Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
- Zkratová odolnost: 6kA
- Počet pólů: 4 P
- Počet modulů: 4
- Provozní napětí: 230 / 400 V AC
- Typ připojení: se šrouby
- Výška: 85 mm
- Šířka: 70 mm
- Hloubka: 69 mm
- Hmotnost: 360 g
- Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče čtyřpólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8012542892106 |
| Jmenovitý proud (A): | 25 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Krytí (IP): | IP2X |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 69 |
| Možnost vybavení doplňkovými zařízeními: | Ano |
| Odolnost proti rázovému proudu: | 0,25 |
| ? Počet pólů: | 4 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 25 - 25 mm2 |
| S aretačním zařízením: | Ano |
| Selektivní typ: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 4 |
| Teplota okolí během provozu: | -5 - 40 |
| Typ s krátkodobým zpožděním: | Ne |
| Typ svodového proudu: | AC |
| Vypínací schopnost Icw: | 1 |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
