Elektroměrová rozvodnice ER112/KVP7P jednotarif třífázová, beton/plast , do zdi, ČEZ, E.ON
Skříň elektroměrová ER112/KVP7P,do výklenku ve zdi, 1x jednotarifní, třífázový jistič do 40A,betonový skelet, k použití pro ČEZ,E.ON
Popis:
Elektroměrový rozvaděč v provedení s betonovým skeletem a plastovými dveřmi pro jeden jednotarifní třífázový elektroměr pro měření jističem do 40A . Je určen pro zabudování do výklenku ve zdi.
Jistič není součástí rozvaděče - nabídku vhodných jističů naleznete v souvisejícím zboží pod popisem položky
Použití:
Elektroměrové rozvaděče jsou určeny jako měřící zařízení pro měření spotřeby elektrické energie. Jsou vhodné především pro rodinné domky, rekreační chaty, chalupy a pro výrobní objekty podnikatelské činnosti. Jsou přizpůsobeny pro použití ve vnějším prostředí.
Technické údaje:
| Pro distribuční síť | ČEZ, E.ON |
| Jmenovité pracovní napětí | 230/400V |
| Jmenovitý proud | do 40A (možno až 100A) |
| Jmenovitý kmitočet | 50Hz |
| Stupeň ochrany krytem | IP44, po otevření dveří IP20 |
| Sttupeň mechanické ochrany | IK 10 |
| Ochrana při poruše před dotykem na neživých částech | automatickým odpojením od zdroje |
| Max. průřez přívodních vodičů | do 16mm2 |
| Max. průřez vývodních vodičů: silový obvod | do 16mm2 |
| Max. průřez vývodních vodičů: pomocný obvod | do 4mm2 |
| Způsob připojení vodičů přívod | L1,2,3-svorky hl.jističe , PEN-svorkovnice PEN, svorky elektroměru |
| Způsob připojení vodičů vývod |
L1,2,3-řad.svorky do 16mm2, svorky elektroměru PEN-svorkovnice,svorky elektroměru |
| Způsob připojení pomocných obvodů | řad.svorky do 4mm2, svorky HDO |
| Stupeň hořlavosti | Kategorie B - nesnadno hořlavé |
| Uzavíraní dveří | jednobodové se čtyřhranem 6x6 mm |
| Výška | 510 mm |
| Šířka | 540 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Váha | 33 kg |
| Počet elektroměrů | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroměrové rozvodnice do výklenku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 33 kg |
| distribuční ČEZ: | ano |
| distribuční E.ON: | ano |
| umístění: | do zdi |
| Výrobní společnost : | DCK Holoubkov Bohemia a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Holoubkov 336 338 01, Holoubkov |
| E-mail : | info@dck.cz |
