Future® linear, Solo®, Solo® carat, Busch-axcent® zásuvka jednonásobná s ochraným kolíkem a clonkami, bezšroubové svorky 5519B-A0235781 antracitová ABB
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem a clonkami Future® linear, Solo®, Solo® carat, Busch-axcent® v barvě antracitová od výrobce ABB
FUTURE linear je mladá řada přístrojů fi. ABB. Svým výrazem je uplatnitelná ve všech typech staveb,od kancelářských objektů po domovní instalace. Svým přísně hranatým a liniově jednoduchým vzhledem dokáže zvýraznit i designově bohaté interiéry.Tato řada bude působit zcela svěžím dojmem i za mnoho let.Nadčasovost je budoucnost s věčností oceli.Přístroje FUTURE linear je možné skládat až do pětirámečků ve vodorovné nebo svislé poloze.
Technické údaje:
barva: antracitová
typ: Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, s clonkami
proudová zatížitelnost: 16A/250V
typové číslo: 1742-81
Upevnění šrouby; bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Co nabízí FUTURE linear navíc:
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy až do pětirámečku ve vodorovném i svislém provedení
- precizní zpracování
- designová řada FUTURE linear je vyrobena z kvalitních materiálů od předního Českého výrobce ABB.
- designová nadčasovost
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Technické údaje:
barva: antracitová
typ: Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, s clonkami
proudová zatížitelnost: 16A/250V
typové číslo: 1742-81
Upevnění šrouby; bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Co nabízí FUTURE linear navíc:
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy až do pětirámečku ve vodorovném i svislém provedení
- precizní zpracování
- designová řada FUTURE linear je vyrobena z kvalitních materiálů od předního Českého výrobce ABB.
- designová nadčasovost
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Future® linear zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8595017233166 |
| Barva: | antracitová |
| Řazení: | 2P+PE |
| Šířka (mm): | 73.8 mm |
| Hloubka (mm): | 37.1 mm |
| Výška (mm): | 73.8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Pod omítku |
| Barva RAL: | 7021 |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí šroubů |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
