Jedná se o trubici s dezinfekčním účinkem, nelze použít k běžnému svícení.
UV-C záření může způsobit poranění očí a pokožky. Nevystavujte ozáření osob, zvířat a rostlin. Při práci pod UV-C je třeba chránit pokožku například gumovými rukavicemi a zrak brýlemi s čistým sklem!
Technické údaje
- Výkon světelného zdroje: 11 W
- Patice: G23 (2 kolíky)
- Počet osvětlovacích trubic: 2
- Průměrná jmenovitá životnost: 9000 h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | UV-UVA-germicidní-ultrafialové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8711500624888 |
| Barva světla-odstín: | Ultrafialová |
| Délka (mm): | 236 mm |
| Napětí (V): | 89 V |
| Příkon (W): | 11 W |
| Závit-patice (objímka): | G23 |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
