Výkonový jistič LZM1
• Vypínací schopnost Icu 36 kA (415 V 50/60 Hz)
• Termomagnetické spouště
• Vypínací schopnost Icu 36 kA (415 V 50/60 Hz)
• Termomagnetické spouště
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jističe 80A - 160A |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.014 kg |
| EAN: | 4015081114450 |
| Jmenovitý proud (A): | 160 A |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
