Knoflíková baterie do hodinek GP 377F (SR66, SR626) EMOS B3377F1
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické-speciální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199111808 |
| Jmenovité napětí (V): | 1,55 V |
| Kapacita: | 25 mAh |
| Množství v balení: | 1 |
| Označení IEC: | SR 66 |
| Označení velikosti: | Knoflíková baterie |
| Provedení: | Oxid stříbrný |
| Průměr (mm): | 7 mm |
| Výška včetně pólů: | 2,6 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
