Koupelnový radiátor TBB-8K 87x50cm bílý 300W elektrický olejový digi regulátor Gabarrón
elektrický olejový koupelnový digitální programovatelný žebříkový radiátor s akumulací TBBK s topným médiem ekologickou olejovou kapalinou EcoFluid
napájení : 230V napájecí kabel s délkou 1m opatřený vidlicí 230V
příkon : 300W
rozměr : 87 x 50 x 8 cm (výška, šířka, hloubka)
proud : 1,3A
izolace : třída II
elektrické krytí : IP44
hmotnost : 10kg
typové označení : TBB-8K
technické parametry TBB :
- denní a týdenní programování
- digitální nastavení teploty, zobrazení skutečné nastavené teploty
- vestavěný elektronický prostorový termostat
- možnost nastavení režimů :
comfort
eco
protizámrazový
2 hodinový režim pro sušení nebo rychlé vytápění
- možnost nastavení úrovní teploty :
komfortní
ekonomické
protizámrazové - temperování
- funkce detekce otevřeného okna
- 2 hodinový program pro rychlé vytápění na maximální výkon
- topné médium olejová kapalina EcoFluid s nízkou minerální složkou
- zámek klávesnice
- ochrana proti přehřátí
- hliníkový povrch s epoxidovým nátěrem RAL 9010 bílá
- snadná a rychlá montáž instalace díky patentovaným nástěnným konzolám
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové žebříky TBB Gabarrón |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8432336502408 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 500 mm |
| Hloubka (mm): | 80 mm |
| Délka (mm): | 870 mm |
| Designová řada: | TBB |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 300 W |
| Výrobní společnost : | ELNUR S.A. |
|---|---|
| Adresa : | Travesía Villa Esther, 11 28110 Algete, Madrid, Španělsko |
| E-mail : | elnur@elnur.es |
