Krabice instalační, zapuštěná, velikost 2/5 41029F
Pro montáž krytu tlačítkového tabla, velikost 2/5 pod omítku.
Rozměry (v × š × h): 418 × 228 × 46 mm
Stupeň krytí: IP 54
Pracovní teploty: –40 až +55 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB-Welcome |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6955891804388 |
| Šířka (mm): | 228 mm |
| Hloubka (mm): | 46 mm |
| Výška (mm): | 418 mm |
| Krytí (IP): | 54 |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
