M22-LED-G Prvek LED,čelní upevnění se šroubovými svorkami 12-30V AC/DC zelená
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.011 kg |
| EAN: | 4015082165598 |
| Šířka (mm): | 9,5 mm |
| Hloubka (mm): | 27 mm |
| Výška (mm): | 35,8 mm |
| Druh upevnění: | Čelní upevnění |
| Množství v balení: | 20 |
| Objímka/patice: | Bez |
| Se světelným zdrojem: | Ano |
| Světelný zdroj: | LED |
| Druh napětí pro ovládání: | AC/DC |
| Barva žárovky: | Zelená |
| Druh připojení pomocného proudového obvodu: | Závitová přípojka |
| Integrovaný transformátor: | Ne |
| Jmenovité provozní napětí Ue AC 50 Hz: | 12 - 30 V |
| Jmenovité provozní napětí Ue AC 60 Hz: | 12 - 30 V |
| Jmenovité provozní napětí Ue DC: | 12 - 30 V |
| S integrovanou diodou: | Ano |
| S integrovaným předřadným odporem: | Ne |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
