Mureva Styl MUR39027 Tlačítko č.1/0, IP55, Bílé, Schneider Electric
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače Mureva Styl IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 3606480789298 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 76 mm |
| Hloubka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 76 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP55 |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh ovládání: | Tlačítko |
| Druh upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Montáž: | Základní prvek |
| Počet ovládacích kolébek: | 1 |
| Potisk/značení: | Symbol "Zvonek" |
| Provedení: | Samostatné tlačítko |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ano |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
