- Nabíjí nasunovací baterie DEWALT XR Li-Ion s napájecím napětím 10,8 V, 14,4 V a 18 V.
- Baterii s kapacitou 1,5 Ah nabíjí 30 minut.
- Baterii s kapacitou 4,0 Ah nabíjí 60 minut.
- Dvoustupňový nabíjecí systém DEWALT.
- Diagnostický systém s indikační LED diodou informuje o stavu nabití baterie: nabitá baterie, nabíjení, problém s napájecím napětím a baterie je příliš horká nebo příliš studená.
- Inteligentní nabíječka nastavuje nabíjení v závislosti na typu baterie, čímž prodlužuje její provozní životnost.
Technické parametry:
| Napájecí napětí | 10,8, 14,4, 18 V |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Nabíjecí proud | 4,0 A |
| Doba nabíjení | 1,5 Ah - 30 min |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 80 mm |
| Délka | 150 mm |
| Hmotnost | 0,46 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory a nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048562321 |
| Výrobní společnost : | PEDDY GROUP s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Podkrušnohorská 240 436 03 Litvínov - Chudeřín |
| E-mail : | info@naradi-dewalt.cz |
