Otočný LED stmívač, Asfora, řazení 6, 230V, 370W, vícevodičový, krémová, Schneider EPH6800123
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní prvky Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.108 kg |
| EAN: | 3606482204393 |
| Barva: | krémová |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Pevnost v rázu: | IK02 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9001 |
| Druh ovládání: | Otočný/tlačítkový knoflík |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Druh zatížení: | Kapacitní zatížení |
| Fázové stmívání (náběžná hrana): | Ne |
| Fázové stmívání (sestupná hrana): | Ano |
| Hloubka přístroje: | 47 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 230 - 230 V |
| Kmitočet: | 50 - 60 Hz |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Maximální spínací výkon LED: | 200 |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 29 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Paměť světelných hodnot: | Ano |
| Počet jednotek: | 1 |
| Použitelné s časovým spínačem/časovačem: | Ne |
| Použitelné s infračerveným tlačítkem: | Ne |
| Použitelné s pohybovým čidlem: | Ne |
| Použitelné s prezenčním tlačítkem: | Ne |
| Použitelné s rádiovým tlačítkem: | Ne |
| Použitelné s tlačítkem: | Ano |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Sériový stmívač: | Ne |
| Šířka přístroje: | 83 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Vstup vedlejší stanice: | Ano |
| Výška přístroje: | 83 mm |
| Regulovatelný minimální jas: | Ano |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
