Praktik zásuvka 5598-2929D jednonásobná s víčkem, s ochranou před přepětím, plast, IP44 bé
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Praktik IP44 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595017264160 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 1001 |
| Designová řada: | Praktik |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Kmitočet: | 50 - 50 Hz |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Metalická barva: | Ne |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Natočená centrální vložka: | Ne |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Ochranný kontakt: | Kulatý |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové): | 2 |
| Počet fází: | 1 |
| Počet jednotek: | 1 |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Potisk/značení: | Žádné |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro těžké podmínky podle VDE: | Ne |
| Přepěťová ochrana: | ano |
| S funkčním osvětlením: | Ne |
| S orientačním osvětlením: | Ne |
| S přístrojovou pojistkou: | Ne |
| S vypínačem: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ano |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Vyhazovací mechanismus: | Ne |
| Zvláštní zdroj napájení: | Bez zvláštního napájení |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
