Pro snímač IC karet.
Pracovní frekvence: 13,56 MHz
Rozměry (v × š x h): 40 x 31 × 5,3 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB-Welcome |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6955891804661 |
| Šířka (mm): | 31 mm |
| Hloubka (mm): | 5 mm |
| Výška (mm): | 40 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
