Proudový chránič 25A, PF6-25/4/003 30mA AC čtyřpólový Eaton 286504
Proudový chránič PF6 čtyřpólový s proudovou hodnotou 25A reziduálním proudem 30mA pro běžné elektroinstalace
• Typ AC – citlivost na střídavý reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení – odolnost proti rázovému proudu 250 A
značení v názvu : název obecný-typ chrániče/jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/reziduální proud-další značení popřípadě název výrobce
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí 30 mA, pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí 30 m
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 6 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto-zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Možnost použití propojovací lišty
4pólový chránič může být použit i jako 2pólový nebo 3pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče čtyřpólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 4015082865047 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Jmenovitý proud (A): | 25 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Jmenovitý reziduální proud (A): | 0,03 A |
| Počet modulů: | 4 |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Typ svodového proudu: | AC |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
