Proudový chránič 40A, LFE-40-4-030A 30mA A čtyřpólový OEZ:46400
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče čtyřpólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 36 kg |
| EAN: | 8590125464006 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovitý proud (A): | 40 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 230 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 30 A |
| Kmitočet: | 50 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 79,7 |
| Možnost vybavení doplňkovými zařízeními: | Ano |
| Odolnost proti rázovému proudu: | 0,25 kA |
| ? Počet pólů: | 4 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 0,75 - 35 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1 - 35 mm2 |
| S aretačním zařízením: | Ne |
| Selektivní typ: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 4 |
| Teplota okolí během provozu: | -25 - 45 °C |
| Typ s krátkodobým zpožděním: | Ne |
| Typ svodového proudu: | A |
| Zkratová vypínací schopnost: | 6 kA |
| Výrobní společnost : | OEZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šedivská 339 561 51 Letohrad |
| E-mail : | technicka.podpora.cz@oez.com |
