Proudový chránič 40A, PF7- 40/2/03-S 300mA AC dvoupólový Eaton 263630
Selektivní, odolnost proti rázovému proudu 5 kA, typ S
• S selektivní se zpožděním vybavení
• Typ -S: selektivní proud. chránič citlivý na střídavý proud nebo pulzní proud
značení v názvu : název obecný-typ chrániče/jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/reziduální proud-další značení popřípadě název výrobce
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí
(IΔn ≤ 30 mA), pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí (IΔn > 30 mA)
nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (IΔn ≤ 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
4pólový chránič může být použit i jako 2pólový nebo 3pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• U přístrojů se jmenovitým proudem 80 a 100 A nutno zajistit ochranu proti
přetížení kontaktů
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
• S selektivní se zpožděním vybavení
• Typ -S: selektivní proud. chránič citlivý na střídavý proud nebo pulzní proud
značení v názvu : název obecný-typ chrániče/jmenovitá hodnota v Ampérech/počet pólů/reziduální proud-další značení popřípadě název výrobce
Lze použít pro doplňkovou ochranu před nebezpečným dotykem živých částí
(IΔn ≤ 30 mA), pro ochranu před nebezpečným dotykem neživých částí (IΔn > 30 mA)
nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (IΔn ≤ 300 mA)
• Jmenovitá podmíněná zkratová odolnost 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
4pólový chránič může být použit i jako 2pólový nebo 3pólový
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou měsíčně
• U přístrojů se jmenovitým proudem 80 a 100 A nutno zajistit ochranu proti
přetížení kontaktů
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 300 mA proudové chrániče dvoupólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 4015082636302 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Barva RAL: | 7035 |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp: | 4 kV |
| Jmenovitý proud (A): | 40 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 440 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,3 A |
| Kmitočet: | 50 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 69,5 |
| Možnost vybavení doplňkovými zařízeními: | Ano |
| Odolnost proti rázovému proudu: | 5 kA |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Počet pólů (celkem): | 2 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 1,5 - 35 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1,5 - 16 mm2 |
| S aretačním zařízením: | Ano |
| Selektivní typ: | Ano |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 2 |
| Teplota okolí během provozu: | -25 - 60 °C |
| Typ s krátkodobým zpožděním: | Ne |
| Typ svodového proudu: | AC |
| Zkratová vypínací schopnost: | 10 kA |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
