Proudový chránič 63A, EFI-P4 A 63/0,03 10kA 30mA A čtyřpólový ETI 002061513
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče čtyřpólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 3838895851431 |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Jmenovitý proud (A): | 63 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Jmenovitý reziduální proud (A): | 0,03 A |
| Odolnost proti zkratu (Icw): | 10kA |
| Počet modulů: | 4 |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Typ svodového proudu: | A |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
