Proudový chránič 63A, FH204 A-63/0,03 30mA A čtyřpólový ABB Elsynn 2CSF204102R1630
Technické parametry:
Provedení: proudový chránič / čtyřpólový
Nominální jmenovitý proud: 63 A
Typ diferenciální ochrany: A
Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
Zkratová odolnost: 6kA
Počet pólů: 4 P
Počet modulů: 4
Provozní napětí: 230 / 400 V AC
Typ připojení: se šrouby
Výška: 85 mm
Šířka: 70 mm
Hloubka: 69 mm
Hmotnost: 360 g
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče čtyřpólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8012542892908 |
| Krytí (IP): | IP2X |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Jmenovitý proud (A): | 63 A |
| Jmenovité napětí (V): | 400 V |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Kmitočet: | 50 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 69 |
| Možnost vybavení doplňkovými zařízeními: | Ne |
| Odolnost proti rázovému proudu: | 0,25 kA |
| ? Počet pólů: | 4 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 25 - 25 mm2 |
| S aretačním zařízením: | Ano |
| Selektivní typ: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 4 |
| Teplota okolí během provozu: | -5 - 40 °C |
| Typ s krátkodobým zpožděním: | Ne |
| Typ svodového proudu: | A |
| Vypínací schopnost Icw: | 1 kA |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
