Proudový chránič s jističem 32A, KZS-4M 3p AC C32/0,03 10kA (bez N svorky) 30mA AC ETI 002174827
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA kombi chránič s jističem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.482 kg |
| EAN: | 3838895575214 |
| Jmenovitý proud (A): | 32 A |
| Jmenovité napětí (V): | 415 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kmitočet: | Ostatní Hz |
| Množství v balení: | 1 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1 - 25 mm2 |
| Typ svodového proudu: | Ostatní |
| ? Vypínací charakteristika: | C |
| Zkratová vypínací schopnost: | 10 kA |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
