Proudový chránič s jističem 32A, PFL7-32/1N/C/003-A 30mA A dvoupólový Eaton 263556
Technické parametry:
Provozní napětí: 230 V AC
Nominální jmenovitý proud: 32 A
Vypínací chrarakteristika jističe: C
Jmenovitý reziduální proud: 30 mA
Typ diferenciální ochrany: A
Zkratová odolnost: 10kA
Počet pólů: 1P+N
Počet modulů: 2
Typ připojení: se šrouby
Provozní teplota: -25 až 40 °C
Rozměry: 90 x 69,5 x 35 mm
Hmotnost: 200 g
Stupeň krytí: IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA proudové chrániče dvoupólové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.203 kg |
| EAN: | 4015082635565 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | DIN lišta |
| Druh napětí: | AC |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp: | 4 kV |
| Jmenovitý proud (A): | 32 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 440 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kmitočet: | 50 Hz |
| Montážní hloubka (mm): | 69,5 |
| Odolnost proti rázovému proudu: | 0,25 kA |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 1 - 25 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1 - 25 mm2 |
| S aretačním zařízením: | Ne |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 2 |
| Teplota okolí během provozu: | -25 - 40 °C |
| Typ svodového proudu: | A |
| Zkratová vypínací schopnost: | 10 kA |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
