Proudový chránič s jističem a obloukovou ochranou 16A, AFDD-16/2/B/003-A 30mA LI/A Eaton 187204
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 30 mA kombi chránič s jističem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.295 kg |
| EAN: | 4015081822539 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost podle EN 61009: | 10 kA |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Jmenovitý svodový proud: | 0,03 A |
| Kategorie přepětí: | 3 |
| Kmitočet: | 50 Hz |
| Množství v balení: | 1 |
| Montážní hloubka (mm): | 67 |
| Počet pólů (celkem): | 2 |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče: | 1 - 25 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče: | 1 - 25 mm2 |
| Společně spínaný neutrální vodič: | ne |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 3 |
| Třída omezení energie: | 3 |
| Typ svodového proudu: | A |
| ? Vypínací charakteristika: | B |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
