Záslepka, IP65
-pro zakrytí prázdných míst v krytech pro povrchovou montáž nebo
v čelních deskách, rastr 25 X 37,5 mm
-pro zakrytí prázdných míst v krytech pro povrchovou montáž nebo
v čelních deskách, rastr 25 X 37,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| EAN: | 4015080486411 |
| Šířka (mm): | 25 mm |
| Hloubka (mm): | 12 mm |
| Výška (mm): | 38 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
