Q25LPV ovládací hlavice nouzového zastavení prosvětlená, IP65
Ovládací hlavice nouzového zastavení, IP65
-zajištění proti nedovolené manipulaci podle ISO 13850, ČSN EN 418
-tlačítko zůstává ve stisknuté poloze, pro uvolnění nutno vytáhnout
-prosvětlené
-s vestavěnou LED diodou, 24 V DC, Ie = 15 mA kladný pól na X1
není nutná výměna světelného zdroje
-zajištění proti nedovolené manipulaci podle ISO 13850, ČSN EN 418
-tlačítko zůstává ve stisknuté poloze, pro uvolnění nutno vytáhnout
-prosvětlené
-s vestavěnou LED diodou, 24 V DC, Ie = 15 mA kladný pól na X1
není nutná výměna světelného zdroje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.033 kg |
| EAN: | 4015080723714 |
| Šířka (mm): | 28 mm |
| Hloubka (mm): | 49 mm |
| Výška (mm): | 28 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
