Možnost připojení až 4 analogových kamer.
Montáž přímo na povrch nebo na DIN lištu pomocí adaptéru, obj. č. 2TMA210160H0005.
Počet jednotek spotřeby: 4
Rozměry (v × š × h): 75 × 45 × 25 mm
Pracovní teploty: –5 až +40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB-Welcome |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6955891805453 |
| Šířka (mm): | 450 mm |
| Hloubka (mm): | 250 mm |
| Výška (mm): | 750 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
