Svítidlo Globo 41501-12 LEGANA, LED 12W 480lm 4000K IP44, chrom, stropní
Kulaté stropní LED svítidlo GLOBO LEGANA 41501-12 (průměr 23,5 cm) přesvědčuje nejen svým jednoduchým, nadčasovým designem, ale také vysokou kvalitou. Svítidlo díky díky skleněnému krytu opál vyzařuje příjemné světlo bez oslnění. Je dodáváno s vestavěným LED zdrojem a poskytuje příjemnou atmosféru. Zdroj vyzařuje 480 lumenů s příjemnou 4000K neutrální barvou bílého světla. Stropní svítidlo je chráněno proti stříkající vodě IP44, takže lze umístit do koupelny. Díky použité technologii LED je svítidlo mimořádně energeticky účinné a přesvědčivé s nízkým vývojem tepla a dlouhou životností.
Parametry:
Materiál svítidla: kov
Materiál stínidla: sklo
Barva materiálu svítidla: chrom
Barva materiálu stínidla: opál
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP44
Energetická třída: A
Příkon zdroje: 12W
Světelný tok-zdroj/výstup: 960lm / 480lm
Výška: 7,5 cm
Průměr: 23,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 9007371391882 |
| Barva: | chrom |
| Výška (mm): | 75 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 235 mm |
| Příkon (W): | 12W |
| Svítivost (lumen): | 480 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
