Svítidlo LED 15W reflektor VANA LED27 studená bílá LV15HP/CH Panlux
| Barva produktu: | stříbrná |
|---|---|
| CCT Teplota Chromatičnosti (K): | 5000 |
| HMOTNOST g: | 638 |
| Krytí IP: | 44 |
| Materiál_kryt: | PC |
| Materiál_základna: | KOV |
| Napájení: | 230VAC |
| Počet Světelných Zdrojů: | 27 |
| Příkon (W): | 15W |
| Příkon Standby (W): | 0W |
| Přívodní proud I(A): | 2A |
| Ra_CRI barva světla: | 70 |
| Recyklace Svítidlo: | 1 |
| ROZMĚR: | 235x100x155 |
| Skupina: | průmyslová |
| Světelný tok (lm) - lumen: | 1200 |
| Teplota provozní (°C): | -10_50 |
| Třída ochrany: | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595216612045 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 15 W |
| Výrobní společnost : | PANLUX s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kladruby 108 41501 Teplice |
| E-mail : | lounge@panlux.cz |
