Svítidlo LED 36W RC007B LED32S/840 60x60cm, svítivost 3200lm, PILA 911401856982
Vestavný LED panel 36W o velikosti 60x60cm, svítivost 3200lm, teplota světla 4000K (neutrální bílá), výrobce PILA (Philips)
Vestavný LED panel 36W o velikosti 60x60cm (595x595mm) a hloubce 3,4cm je jako vhodné řešení pro nasvícení kanceláří, chodeb, recepcí, obchodních prostor a mnoho dalších. Čtvercový LED panel 36W pod obchodní značkou PILA od výrobce Philips zaujme svojí svítivostí 3200lm v odstínu barvy 4000K (neutrální bílá) má hodnotou indexu oslnění UGR>19 a životností 35.000hodin. Krytí IP20 zajišťuje vhodnost použití pouze v interiéru. Napájecí kabel pro přisvorkování má délku 25cm.
Technické údaje:
Barva: bílá
Napětí: 220-240V AC
Příkon: 36 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 3200 lm
Teplota chromatičnosti: 4000 K
Barva světla: neutrální bílá
Materiál těla: plast
Mechanická odolnost: IK02
Index oslnění: UGR > 19
Provozní teplota: -20 až +45 °C
Rozměry: 595 x 595 x 34 mm
Stupeň krytí: IP20
Energetická třída: A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavná-podhledy-stěny-stropy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8719514531833 |
| Šířka (mm): | 595 mm |
| Hloubka (mm): | 34 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 595 mm |
| Energetická třída: | G |
| Příkon (W): | 36 W |
| Svítivost (lumen): | 3200 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
