Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla s vyšším krytím, pro náročnější prostředí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905963302015 |
| Šířka (mm): | 170 mm |
| Hloubka (mm): | 125 mm |
| Výška (mm): | 110 mm |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | plast |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E27 |
| Příkon (W): | 60 W |
