Svítidlo venkovní závěsné lucerna BLAKE, barva černá, 1xE27 60W, IP44, Avide AOPL-1XE27-BLA
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní - zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5999097949420 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 150 mm |
| Hloubka (mm): | 150 mm |
| Výška (mm): | 825 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E27 |
| Výrobní společnost : | Avide Lighting |
|---|---|
| E-mail : | info@avidelighting.com |
