Valena LIFE vypínač č.6 schodišťový s orientačním podsvětlením černý Legrand 756326
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Valena LIFE černá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.081 kg |
| EAN: | 3414972241373 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK04 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| S montážní deskou: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh osvětlení: | LED vyměnitelná |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh připojení: | Ostatní |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Druh zapojení: | Přepínač |
| Funkce podsvětlení: | Orientace |
| Hloubka přístroje: | 37,2 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kontakt zpětného hlášení: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 30 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Montážní hloubka (mm): | 27,1 |
| Osvětlení: | Ano |
| Počet ovládacích kolébek: | 1 |
| Pole pro štítek: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Lakované |
| Spínací proud pro zářivky (AX): | 20 AX |
| Šířka přístroje: | 74,6 mm |
| Tlačítkový spínač: | Ne |
| Výška přístroje: | 74,6 mm |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
