Ventilátor 100mm VENTS 100 LDA kluzná ložiska, plastový, přední celokryt s hliníkového plechu 1009055 eleman
Ventilátor VENTS 100 LDA - hliníkový kryt, nástěná montáž, IP34, přední hliníkový kryt, 88m3/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 4823016252326 |
| Barva: | Ostatní |
| Šířka (mm): | 152 mm |
| Hloubka (mm): | 126 mm |
| Výška (mm): | 152 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 33 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2300 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 88 |
| Sestavení: | Standard |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
