Ventilátor 100mm VENTS 100 LDATL časový spínač, kuličková ložiska přední kryt hliníkový plech 1009059 eleman
Ventilátor VENTS 100 LDATL - hliníkový kryt, časovač, kuličk. ložisko, nástěná montáž, 33dB, IP34, přední kryt hliníkový, 88m3/h.
Představujeme Vám model domovního axiálního ventilátoru Vents 100 LDATL, který je vybaven hliníkovým krytem, časovačem a kuličkovými ložisky. Tento ventilátor je určen k odsávání vzduchu z menších bytových a nebytových prostor, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, prodejny, kanceláře a další.
Hlavní technické parametry ventilátoru Vents 100 LDATL:
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 14 W
- Jmenovitý proud: 0.085 A
- Průtok vzduchu: 88 m3/hod
- Otáčky za 1 minutu: 2300
- Statický tlak: 33 Pa
- Akustický hluk (měřeno na vzdálenost 3 metry): 33 dB
- Maximální teplota vzduchu: 45 °C
- Váha: 0.59 kg
- Krytí: IP34 (chráněno proti stříkající vodě)
- Průměr: 100 mm
- Kuličková ložiska: Ano
- Automatická žaluzie: Ne
- Časový spínač (timer): Ano
- Čidlo vlhkosti (hygrostat): Ne
- Čidlo pohybu: Ne
- Tahový spínač: Ne
Ventilátor Vents 100 LDATL vyniká svým hliníkovým krytem, časovačem a kuličkovými ložisky, což mu zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý chod. Díky svému tichému provozu a účinnému odsávání vzduchu je vhodný pro použití ve všech místnostech, kde potřebujete efektivní ventilaci. Součástí ventilátoru není automatická žaluzie, ale lze k tomuto modelu dokoupit zpětnou klapku "KO", která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 4823016252401 |
| Barva: | Ostatní |
| Šířka (mm): | 152 mm |
| Hloubka (mm): | 126 mm |
| Výška (mm): | 152 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 33 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2300 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 88 |
| Sestavení: | S nastavitelným doběhem |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
