Ventilátor 100mm VENTS 100 MAT TURBO s automatickou žaluzií 1009043 eleman
Ventilátor VENTS 100 MAT TURBO - s automatickou žaluzií, časovač, zvýšený výkon, kuličk. ložiska, nástěná montáž, 37dB, IP24, bílý, 128m3/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 4823016230911 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 165 mm |
| Hloubka (mm): | 92 mm |
| Výška (mm): | 165 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 37 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2300 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 128 |
| Sestavení: | Standart |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
