Ventilátor 100mm VENTS 100 QUIETLINE do potrubí, tichý, úsporný 1010100 eleman
Ventilátor VENTS 100 QUIETLINE - do potrubí, tichý, úsporný, kuličk. ložiska, montáž do potrubí, 25dB, 7,5W, IPX4, bílý, 100m3/h.
Domovní potrubní axiální ventilátoru VENTS 100 QUIETLINE, který je určen k odsávání vzduchu z menších bytových prostor, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně a další. Tento ventilátor je vysoce tichý a úsporný, což ho činí ideálním řešením pro ty, kteří hledají klidné a efektivní větrání.
Hlavní technické parametry ventilátoru VENTS 100 QUIETLINE:
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 7.5 W
- Jmenovitý proud: 0.049 A
- Průtok vzduchu: 100 m3/hod
- Otáčky za 1 minutu: 2100
- Akustický hluk (měřeno na vzdálenost 3 metry): 25 dB
- Váha: 0.61 kg
- Krytí: IPX4 (chráněno proti stříkající vodě ze všech směrů)
- Průměr: 100 mm
- Kuličková ložiska: Ano
- Automatická žaluzie: Ne
- Časový spínač (timer): Ne
- Čidlo vlhkosti (hygrostat): Ne
- Čidlo pohybu: Ne
- Tahový spínač: Ne
Ventilátor VENTS 100 QUIETLINE je vybaven kuličkovými ložisky, což umožňuje jeho montáž v jakékoliv poloze a umožňuje dlouhodobý nepřetržitý provoz. Jeho kryt a vrtule jsou vyrobeny z vysoce kvalitního UV odolného ABS plastu, což zajišťuje jejich trvanlivost. Tvar vrtule je navržen tak, aby zaručoval efektivní provoz a dlouhou životnost ventilátoru.
Tento tichý a úsporný ventilátor je snadno ovladatelný pomocí samostatného přepínače nebo může být zapojen paralelně s osvětlením, což umožňuje jednoduché ovládání. Díky svým vlastnostem je vhodným řešením pro větrání menších interiérů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 4824032182277 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IPX4 |
| Délka (mm): | 137.5 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 100 |
| Tepelná ochrana: | Ano |
| Typ připojení: | svorky |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
